Hakkımızda

kendindene.com KENDİNDENE E-TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ 'ne aittir.

 
kendindene.com Alışveriş

 

kendindene.com, sezonun en son trendlerini ve giyim, çanta, ayakkabı, aksesuar alanında sezon ürünlerini bulabileceğiniz bir online moda merkezidir. kendindene markalı koleksiyonumuza dilediğiniz an, dilediğiniz yerden ulaşarak günün modasını yakalamanın heyecanı ve keyfini yaşayabilirsiniz.
 
 
Hızlı Teslimat

 

Sezonun en moda ürünlerine en hızlı şekilde sahip olabilmeniz bizim önceliğimiz. Siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir ve en fazla 72 saat içinde size ulaşır.
 
 
7/24 Hizmet

 

kendindene.com'a haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. İster [email protected] adresinden bize yazın, ister 0552 375 60 62 numaralı telefondan dilediğiniz zaman bizi arayın. Bekliyoruz!
 
 
Güvenli Alışveriş

 

kendindene.com'da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL teknolojisi bilgilerinizi şifreleyerek güvenlik altına alır, şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin başkalarının eline geçmesini engeller. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle kendindene'da tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Adres çubuğunuzun yanında göreceğiniz yeşil kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının ve kendindene.com'da güvenle alışveriş yapabileceğinizin göstergesidir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır